Hakkımızda

Merhaba Değerli Ziyaretçimiz ;

Sizleri Şantiyeler.com ile ilgili olarak bilgilendirmek için hazırladığımız bu yazıda, nasıl ve hangi vizyonla faaliyetlerimize başladığımızı, sizlerle birlikte nasıl bir gelecek hayal ettiğimizi, gücümüzün nereden geldiğini ve heyecanımızın nereden ilham aldığını paylaşmaya çalışacağız.

Projehaber.com, İnşaat sektörünün lider firmalarına; Türkiye genelinde yer alan müteahhit ve yatırımcı firmaların tüm iletişim bilgilerini içeren, bu firmaların devam eden/başlayacak projelerinin hangi aşamada devam ettiğine dair bütün bilgilere erişim imkân veren bir buluşma noktası oldu.  Bütün bunları yapmak için her gün yüzlerce müteahhit ve tedarikçi firma ile kontak kurduk, onlarca şantiyeyi ziyaret ettik, yüzlerce farklı şehre ulaştık ve binlerce kilometre kat ettik. Bununla da kalmadık, binlerce katalog, dergi, kartvizit ve promosyon malzemeleri dağıttık. Sektörün dostu olduk. İhtiyaçlarını dinledik ve düşündük. Daha fazla ne yapabiliriz dedik ve karar verdik. Şantiyeler.com’u hayata geçirdik. Heyecanlıydık. İnanıyorduk.

2015 yılında Şantiyeler .com sektör profesyonellerinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hayata geçti. 2017 ortalarına kadar, en iyiyi sunabilmek için düşündük. En iyi logo, en iyi web, en iyi sistematik, en iyi çalışma arkadaşları vb. Nihayetinde de bugünkü güçlü bize ulaştık. 3 yıllık bir şirkettik ancak 33 yıllık bir deneyim olan Anba Yayın Grubu’nun bilgi ve tecrübelerinin üzerine inşa olduk.

Hani derler ya büyümüşte küçülmüş diye, işte o türden bir şirket olduk.

İşte bu dinamizm ile her gün daha iyiye ve daha fazla fayda sağlamaya odaklanarak çalışıyoruz. Amacımız hem inşaat firmalarınıza hem de tedarikçilerinize fayda ve kazanç sağlamaktır. İnşaat firmalarına çoklu tercih hakkı yaratıp, rekabetten kaynaklı alırken kazanım sağlarken, tedarikçi firmaların ayağına iş fırsatları ulaştırıyor ve kazanç ivmelerine katkıda bulunuyoruz. Bununla da kalmıyor. En önemli kazanç ise ZAMAN ve maliyet.

Her iki kulvar için de müthiş bir kazanım bizce, ya sizce?